Si mama, ktorá sa rada realizuje popri deťoch? 

Čo tak začať konečne zarábať na tom, čo Ťa fakt baví? 

Najbližší MAMA TRH sa bude konať v rámci VEĽKEJ MAMA PARTY v NITRE.

Dátum: 14.5.2017, Čas: 11.00 - 18.00, Miesto: OC MAX, Chrenovská 1661/30, Nitra 949 01 

Ak chceš prísť predávať, prihlás sa Heni na henuska@codokazemama.sk

Tvoja materská môže byť najlepším obdobím Tvojho života 

Fascinujú Ťa príbehy úspešných žien, ktoré rozbehli svoje podnikanie práve počas materskej či rodičovskej dovolenky? Pýtaš sa, ako na to a chcela by si byť jednou z nich? Už stovky mamín po celom Slovensku a Českej republike našli svoju vášeň popri deťoch a začali na nej reálne zarábať. Materská dovolenka predsa nemusí byť len o varení, žehlení, prebaľovaní a každodennom strachu, ako prežiť z tých 226 Eur. Aj ty sa môžeš naplno venovať svojim úžasným detičkám a užívať si každú chvíľku tohto obdobia. A popri tom zarábať. 

Využi 3 roky na materskej na budovanie svojho dávneho sna. Je to ideálny čas, ktorý sa už nemusí nikdy zopakovať. Práve teraz nemusíš chodiť do práce a čas, keď deti spia sa dá parádne využiť. 

 

Volám sa Andrea Kováčová. Na materskej som založila projekt 'Čo dokáže mama', ktorý za krátky čas obletel Slovensko. Na základe svojich dlhoročných skúseností v obchode a marketingu som zostavila návod pre mladé mamy, ako svoju záľubu úspešne preklopiť v podnikanie, aby sa po materskej už nemuseli vrátiť do práce, ale namiesto toho zarábali na svojom hobby z pohodlia domova a trávili hodnotný čas so svojimi deťmi.

Aj ty môžeš začať zarábať na materskej. Viem presne, ako na to a chcem Ťa priviesť k úspechu. 

Na našej spoločnej ceste, budeš potrebovať 3 veci. Bez nich to nepôjde. 

 

 • 1
  Nájdi si jednu záľubu
  Chcem, aby každá maminka zarábala na tom, čo ju baví. To, čo Ťa baví však už musiš vedieť ty. O akej práci snívaš? Chceš naplno vypekať domáce koláčiky? Otvoriť kurz tanca? Maľovať obrazy, venovať sa ručnej práci? Fotiť či učiť deti na zahrádke angličtinu? Je to len a len na Tebe. Nájdi si jedinú činnosť, ktorú proste miluješ.
 • 2
  Nájdi si čas pre seba
  Keď robíš to, čo Ťa napĺňa, je to ten najlepší čas na svete. Oveľa viac si oddýchneš a nabiješ sa novou energiou, ako pri pozeraní telky či facebookovaní. Okrem toho, môžeš každý deň vyrobiť niečo krásne alebo sa posunúť bližšie k svojmu snu. Buď odhodlaná nájsť si pravidelný čas na svoju záľubu. Keď deti spia, keď sa pohrúžia do hry a na chvíľu Ťa nepotrebujú, keď pozerajú rozprávku. Využi tento čas. Je len Tvoj.
 • 3
  Prihlás sa na MAMA TRH
  Ak si už našla svoju vášeň a dokázala si ju zrealizovať, ak si naplno pripravená ukázať ju svetu a nájsť si svojich prvých zákazníkov, blahoželám Ti. V Tvojom živote mamičky totiž nastal moment, kedy sa môžeš prihlásiť na náš MAMA TRH. Ak máš doma aspoň 10 vyrobených naušničiek, či venčekov na dvere, alebo chceš spropagovať svoje súkromné hodiny klavíra, či urobiť niekomu skvelú masáž, určite nemôžeš chýbať na našom MAMA TRHU.

MAMA TRH je inšpiratívne stretnutie kreatívnych mamičiek, ktoré sa rozhodli zarábať na svojej záľube. Miesto, kde si nájdu svojich prvých zákazníkov.  

 

Prihlás sa na náš aktuálny MAMA TRH a môžeš očakávať, že:

 • stretneš veľa nových ľudí, ktorí sa môžu stať Tvojimi zákazníkmi
 • už nemusíš hodiny vyhľadávať predajné akcie po internete, dám ti vedieť včas do mailu, kedy sa čo chystá
 • počas trhu si výborne oddýchneš, pretože obyčajne chystáme aj skvelý program pre detičky, takže bude o ne postarané
 • keď prídeš z trhu domov, manžel Ťa určite vystíska, pretože konečne uvidí, že Tvoj nočný koníček prináša prvé peniažky
 • zažiješ skvelý, inšpiratívny deň s mnohými maminkami z Tvojho okolia, ktoré zmýšľajú rovnako, ako ty a nemusíš sa už utápať, že si jediná šiši mama, ktorá sa tak strašne potrebuje realizovať.

Čo povedali o MAMA TRHU iné mamky?

V nedeľu 13.12. sme sa celá rodinka zúčastnili Mama trhu, ktorý sa konal v Parku oddychu v Ivanke pri Dunaji. Sama som tam ponúkala moje mydielka, kozmetiku, a musím povedať, že s veľkým úspechom sa ukončil môj predaj. Deti, dcérka i syn sa tam tak vybláznili, vyskákali na trampolíne, tričká som im mohla žmýkať od potu, v dielničke si vytvorili krásne drobnosti k Vianociam. Porozprávali sme sa tam s mnohými maminkami, ktoré tam ponúkali svoje výrobky, do ktorých samé dali kus so seba, kus svojho srdiečka, a každú jednu vec ponúkali druhým s veľkou láskou, úsmevom na tvári a ochotne poukazovali, porozprávali o výrobku. Čo viac by si človek mohol priať? Odporúčam i ostatným, aby zažili tú úžasnú atmosféru, cítila som sa tam ako doma, neviem to ani opísať, ako je na takýchto trhoch, akciách úžasne. Naozaj vrelo odporúčam z vlastnej skúsenosti, či už predávajúcim, zapojte sa nabudúce i vy, alebo celým rodinám, prídite pozrieť a dobiť si svoje baterky pozitívnou energiou a deti zasa priniesť troška vybiť svoje baterky, aby šli domov spokojné, vybláznené, unavené ale predovšetkým šťastné...Ja už dávno nie som dieťa, ale moje srdiečko bolo naplnené takou láskou, šťastím a radosťou, že sa mi nedalo nemať dlho dlho ešte potom úsmev na tvári....
Andrea Cisárová
Projekt ČO DOKÁŽE MAMA, ktorý si rozbehla úplne podporujem a som z neho nadšená. Pomohla si nám spropagovať naše šišky, urobili ste pre nás krásny letáčik, z MAMA TRHOV sme odchádzali úplne šťastné a nabudené na ďalšie pečenie. Je to skvelé. Naozaj sa veľmi teším, že niečo také vzniklo a ďakujem. Teším sa veľmi na ďalšie MAMA TRHY. Wau 😊 znie to úžasne .
Michaela Melušová

Chceš prísť na takýto Mama trh? 

Aby si mohla svoj úspech rozbaliť naplno, na cestu Ti pribalím  špeci bonus. 

Nový e-book: 12 tipov, ako úspešne predávať na Mama trhu

Veľmi mi záleží, aby si bola na Mama trhu úspešná, aby si v ten deň zažiarila a podarilo sa Ti získať čo najviac zákazníkov. Preto som pre Teba zostavila taký Mini návod pre úspešný predaj. Pribalím Ti ho na cestu ako bonus zadarmo a nájdeš si ho vo svojom mailíku hneď po úspešnej rezervácii svojho predajného miesta. 

 

Najbližší MAMA TRH sa bude konať v rámci VEĽKEJ MAMA PARTY v NITRE.

Dátum: 14.5.2017, Čas: 11.00 - 18.00, Miesto: OC MAX, Chrenovská 1661/30, Nitra 949 01

 

Ak chceš prísť predávať, prihlás sa Heni na henuska@codokazemama.sk