vyhlasuje 2. ročník 

VEĽKEJ FEBRUÁROVEJ SRDIEČKOVEJ SÚŤAŽE 

AKO SA PRIHLÁSIŤ? 

Pošli nám fotku svojho ručne robeného výrobku, ktorý je v tvare srdiečka, alebo obsahuje motív srdiečka na

SRDIECKOVASUTAZ @ CODOKAZEMAMA.SK

Uzávierka: 13.2.2017 

Do emailu nám napíš tvoje meno a priezvisko a ak chceš aby sme ťa označili na tvojej súťažnej fotke, pošli nám aj link/odkaz na tvoj profil na facebooku. 

Všetky prihlásené výrobky, ktoré splnia podmienky prihlásenia, uverejníme na našej fanpage Čo dokáže mama a fanpage Umenie byť ženou na facebooku 14.2.2017 a spustíme verejné hlasovanie.

Výsledky súťaže budú zverejnené 10.3.2017.

Detailné podmienky účasti nájdeš nižšie na tejto stránke.

Čo môžeš vyhrať?

1. miesto

Víkendový pobyt v hoteli International**** v strede golfového ihriska vo Veľkej Lomnici vo Vysokých Tatrách pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami a neobmedzeným vstupom do wellness centra, v ktorom je vnútorný aj vonkajší vyhrievaný bazén s protiprúdom, vírivka, suchá, parná a infrasauny, tepidárium a posilňovňa. Detičky do 6 rokov majú pobyt zadarmo, v prípade záujmu Ti hotel pripraví postieľku na izbu. Hotel je baby friendly (okrem vnútorného detského kútika je aj vonkajšie detské ihrisko).

Hodnota pobytu je 258 €.

Hostia majú bezplatný vstup na tréningové plochy (driving range, chipping area a putting gren) alebo takmer 15 km lyžiarskych bežeckých tratí v okolí hotela (podľa poveternostných podmienok) a 30 % zľavu z green fee. Strážené bezplatné parkovisko a wifi v celom hoteli.

 

 

2. miesto

Predajný stánok na konferencii Umenie byť ženou, ktorá sa uskutoční 8.4.2017 v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave. Tu môžeš prísť prezentovať a predávať svoju tvorbu medzi stovky zúčastnených žien. 

Hodnota stánku: 250 Eur

Podmienky prihlásenia:

 • Si mamina. Nezáleží na tom, či máš malé deťúrence alebo sú už dospeláci.
 • Si členkou skupiny Čo Dokáže Mama na Facebooku.
  Ak nie si ešte v našej skupine, pridaj sa. S radosťou Ťa privítame.
 • Na email srdieckovasutaz@codokazemama.sk nám pošli do 13.2.2017:
 • 1
  Fotku svojho ručne robeného výrobku, ktorý je v tvare srdiečka, alebo obsahuje motív srdiečka.
  Prosíme pošli nám len reprezentatívne fotky. Rozmazané / nezaostrené fotky do súťaže nezaradíme.
 • 2
  Tvoje meno a priezvisko
 • 3
  Ak chceš, aby sme ťa označili na fotke, tak nám pošli link/odkaz na tvoj profil na facebooku, aby ti všetci tvoji známi dali hlas.
 • 4
  Každá mamina môže súťažiť len s jedným výrobkom
  Ak nám zašleš viac svojich výrobkov, vyberieme do súťaže len jeden

PODMIENKY HLASOVANIA

Všetky prihlásené výrobky, ktoré splnia podmienky prihlásenia, uverejníme na našej fanpage Čo dokáže mama a Umenie byť ženou na facebooku.
Víťazkou sa stáva mamina, ktorá sčítaním hlasov (like-ov) na obidvoch stránkach získa najväčší počet. 

A ešte niečo pre vás máme

Kažká mamička, ktorá sa zapojí do súťaže, získava možnosť zakúpiť si zvýhodnený špeciálny pobytový balíček. Hotel International**** pripravil tento balíček špeciálne pre vás, kreatívne mamičky z Čo dokáže mama.

Trojdňový pobytový balíček pre 2 osoby zahŕňa ubytovanie v štýlových dvojlôžkových izbách na 2 noci, raňajky formou bufetových stolov, neobmedzený vstup do wellness centra, internet a strážené parkovisko za 199 €/pobyt pre 2 osoby. Ponuka platí do 30.apríla 2017 (okrem 13.-17.apríla). 

Kód na zľavu je 199, uveďte ju, prosíme, pri rezervácii na 052 466 1111, international@golfinter.sk alebo pri online rezervácii na www.international.sk.

 

Organizátor a Sponzori súťaže

Novinka z dielničky Čo dokáže mama

Nová e-kniha: MATERSKÁ NA MAXIMUM

Chceš naplno predávať svoju kreatívnu tvorbu a pri tom mať dušičku na mieste, že všetko robíš správne v súlade so zákonmi, odvodmi a daňami? Že sa v tom nevyznáš? V mojej novej e-knihe nájdeš všetky infošky na jednom mieste. Už žiadne dlhé hľadačky a kopa nezodpovedaných otázok. 

Chceš sledovať výsledky tejto súťaže, prípadne sa dozvedieť o ďalších súťažiach a novinkách, ktoré v rámci Čo Dokáže Mama chystáme?
Prihlás sa na odber a už ti neujde žiadna novinka z našej dielne. 

Ako to celé vzniklo?

Na materskej som založila projekt 'Čo dokáže mama', ktorý za krátky čas obletel Slovensko. Na základe svojich dlhoročných skúseností v obchode a marketingu som zostavila návod pre mladé mamy, ako svoju záľubu úspešne preklopiť v podnikanie, aby sa po materskej už nemuseli vrátiť do práce, ale namiesto toho zarábali na svojom hobby z pohodlia domova a trávili hodnotný čas so svojimi deťmi.

Prečítaj si môj príbeh

Tvoja Andrea